[ ↓ skip to navigation ↓ ]

Účinnost krmiva j/d™

Účinnost krmiva Hill’s Prescription Diet j/d  byla ověřena v mnohých klinických studiích, provedených nezávislými odborníky a na univerzitách a prošla důkladným vědeckým testováním. Studie probíhaly na celém světě ve spolupráci s nezávislými experty a organizacemi.

To znamená nejen to, že můžeme s jistotou používat termín „klinicky ověřeno“, ale také Vy si můžete být jisti, že krmivo Hill's Prescription Diet j/dpřinese Vaší kočce všechny slibované zdravotní přínosy.

Po podávání krmiva j/d kočkám s nemocnými klouby zaznamenali odborníci následující výsledky:

Krmivo Hill’s Prescription Diet j/d pro kočky:

- Je klinicky ověřeno, že pomůže Vaší kočce lépe běhat, chodit a skákat již za 28 dní1

- Je také klinicky ověřenou alternativou kloubní výživy podávané ve formě potravních doplňků, čímž pomáhá zpomalovat proces opotřebení kloubů Vaší kočky a udržovat v nich silnější vrstvu zdravé chrupavky2

VYZKOUŠEJTE 28 DENNÍ PROGRAM

Naše oddanost k etickému zacházení se zvířaty

Jsme společnost milovníků zvířat a majitelů domácích mazlíčků a proto všechny výzkumy prováděné nebo sponzorované společností Hill's musí být v souladu s nejpřísnějšími zásadami pro humánní zacházení a laskavou péči o zvířata.

Uvedená tvrzení jsou podložena studiemi:
1.Sparkes A, Allen TA, Fritsch D, a Hahn KA. Effective dietary management of spontaneous appendicular osteoarthritis in cats (Efektivní volba stravy pomáhající při spontánní osteoartróze apendikulárních kloubů u koček). Nepublikováno.

2.Innes J, Gabriel N, Vaughan-Thomas A. Feline Arthritis: Changes in Articular Cartilage, Development of a Degradation Model, and Testing of Candidate Nutrients. In: Proceedings of Hill’s Global Mobility Symposium Sunny Isles Beach, Florida, USA April 23-25, 2008: 24-28.

[ ↑ skip to content ↑ ]