[ ↓ skip to navigation ↓ ]

Proč si vybrat
krmivo značky Hill’s

Všichni zaměstnanci společnosti Hill’s si uvědomují, že mezi Vámi a Vaším mazlíčkem existuje silná vazba. Proto tak usilovně pracujeme na tom, abychom Vám poskytli tu nejlepší možnou péči v oblasti výživy, aby Váš mazlíček zůstal v dobré kondici a zdravý.

Produkty neustále inovujeme, abychom zajistili co nejvyšší možnou kvalitu složek a optimální rovnováhu živin pro uspokojení potřeb Vašeho mazlíčka s ohledem na jeho věk, plemeno a zdravotní potřeby. Možná to vysvětluje důvod, proč se veterináři rozhodli krmit své mazlíčky krmivy Hill’s.


Kdo jsme

Prostřednictvím kvalitní výživy a zdravotní péče se Hill's Pet Nutrition snaží pomáhat domácím mazlíčkům rozvíjet jejich plný potenciál. Naše naprostá oddanost zdravým a šťastným domácím mazlíčkům je hnací sílou všeho, co děláme.

Objevte

příběh značky Hill’s


Co značka Hill’s
představuje

Naším posláním je pomáhat obohacovat a prodlužovat speciální vztahy mezi lidmi a jejich domácími mazlíčky.

Více

o našem poslání, filozofii a vizi


Náš závazek
vše pro pohodu zvířat

Všechna zvířata, která jsou v péči Hill´s Pet Nutrition, žijí v láskyplném, bezpečném, hravém a čistém prostředí. Používáme pouze neinvazivní, humánní výzkumné metody, které jsou nezbytné pro rozvoj nutričních technologií pro delší a zdravější život psů a koček.

Více informací

o hodnotách značky Hill's

Silný závazek
lepší výživy

S podporou extenzivní klinické výživy založené na důkazech dodává Hill’s jedno z nejkvalitnějších krmiv speciálního složení pro mazlíčky, které vyhovuje různorodému spektru unikátních výživových potřeb.

Objevte

naší nutriční filozofii


Moje zkušenosti A jaké zkušenosti máte vy?

Závazek
kvality a bezpečnosti

Hill's se zavazuje k dodržení nejvyšší kvality a bezpečnostních standardů ve všech aspektech přípravy a balení prémiového krmiva pro domácí mazlíčky.

Více

o oceněných standardech Hill's

Náš závazek
udržitelnosti

Společnost Hill’s se zavázala k udržitelnosti v mnoha formách. Tento závazek přesahuje problematiku mazlíčků a zahrnuje lidi, produkci a planetu.

Více informací

o závazku udržitelnosti společnosti Hill's

Naše práce ve prospěch mazlíčků
zahrnuje i podporu charitativních organizací ve Velké Británii

Ve společnosti Hill's se věnujeme všem mazlíčkům. Proto podporujeme práci charit a útulků, které na celém světě zachrání každoročně téměř 1 milion psů a koček.

Více

o naší charitativní činnosti ve Velké Británii

(5/5)

"Když jsme si brali s manželem prvního kocourka z útulku, dělal nám takovou radost, že jsme mu během roku pořídili bratříčka. Bohužel pro nás oba kocourci onemocněli (dle lékaře šance, že budeme mít oba kocourky postižené stejnou nemocí je 1:10.000). Močení pro ně bylo bolestivé, pokud se jim to vůbec podařilo, u veterináře nám je vždy vycevkovali, ale problémy přetrvávaly, což mi lámalo srdce, až nám lékař naordinoval Hill's s/d a posléze c/d a mohu upřímně a s čistým svědomím napsat, že granulky nám kocourky zachranily a i jim vyloženě chutnají, z čehož mám také radost :) Za nás všechny, to znamená, že už nikdy jiné granulky nekoupím <3"

– J. Behúňová a kočka jménem Moris

Více příběhů
(5/5)

"Krmení jsme jednou dostali od mojí sestry a náš útulkový pejsek si je zamiloval, a dokonce i naše dvě kočule mu chodily ujídat s ním z mísy. :-) takže testováno našima zlatíčkama a říkali, že dobrý ;-)"

– J. Fialová a pejsek jménem Lucky

Více příběhů
(5/5)

"Ahoj, jmenuji se Alwin a jsem dvouletý německý boxer. Už od štěňátka trpím bolestmi bříška, špatným trávením, průjmy a zvracením. Přestože se páníčci velice snažili, první půl rok pro nás nebyl vůbec šťastným štěněcím obdobím a často jsem ho trávil u pana veterináře, který mi nakonec naordinoval veterinární dietu Hill´s I/D. Díky těmto granulkám mi ubyly zdravotní problémy s bolavým bříškem a mým páníčkům bezradné dny a noci. Nyní už jsem velký kluk a díky těmto granulkám prospívám tak, jak mám a navíc konzervy jsou veliká mňamka. Tak ať vám chutná, HAF a tlapu na to."

– K. Lohrová a pejsek jménem Alwin

Více příběhů
(5/5)

"Zdravím všechny šťastné majitele chlupáčů... Měla jsem již několik kočiček (a taky pejska), ale žádný z nich nebyl tak vybíravý a zmlsaný... a tak když jsem hledala kvalitní krmivo pro svého dalšího chlupatého miláčka - kočičáka Mikeyho (MCO) - rozhodla jsem se pro tuto značku, protože jsem přesvědčena, že splňuje všechny mé - dost vysoké - požadavky na kvalitu. A přitom opravdu - a to dlouhodobě bez nutnosti změnit značku - miláčkovi chutná. Mikey má jiskru v očích, úžasnou lesklou a hebkou srst, věčně dobrou náladu a spoustu energie. Však se mi taky rodina směje, že u mě zvířata baští líp než lidé :-) Takže jestli ještě váháte nad tím nepřeberným množstvím značek na trhu - už neváhejte :-) Zdraví Dáša a Mikey"

– D. Wagnerová a kočka jménem Mikey

Více příběhů
(5/5)

""Hillskami" jsem začala krmit ve chvíli,kdy Barče bylo zjištěno počínající selhávání ledvin. Byla bez nálady,ani figurant na obranách ji nezajímal (což u ní bylo vážně divné),na procházkách se ploužila.. Po pouhých 3 dnech podávání ledvinové diety K/D z ní byl zase zpátky aktivní blázínek,kterého bavil život :) Barča už tu sice s námi bohužel není,zklamalo ji srdíčko,ale vím,že nebýt nasazeni "kádéček", přišla bych o ni už dávno.. Barčiku,vzpomínáme <3"

– Š. Mixánková a pejsek jménem Bára

Více příběhů
(5/5)

"Našemu kastrovanému kocourovi je 11 let. Před 10 měsíci se u něj vyskytly problémy s močovými cestami. Diagnoza písek a kameny. Veterinární dieta c/d Multicare Feline Urinary mu zachránila život. Kontrolní vyšetření potvrdily ,že písek se rozpouští. Děkuji .Díky vám je náš mazlíček opět ve formě"

– J. Němčíková a kočka jménem Čert

Více příběhů
[ ↑ skip to content ↑ ]