[ ↓ skip to navigation ↓ ]

Hledání a výběr štěněte

Hledání Vašeho nového štěněte

Výběr štěněte?

Můžete mít jasnou představu, jaký typ psa chcete. Ale pokud si nejste jistí, která rasa se k Vám nejlépe hodí, stojí za to vzít si to za domácí úkol, protože si můžete vybrat z více než 400 plemen psů.

Dozvědět se více

Kde sehnat štěně

Nezáleží na tom, po jakém druhu štěněte prahnete, je mnoho míst, kde se poohlédnout. Inzeráty v místních novinách, útulky pro zvířata, známí a rodina a chovatelé čistokrevných psů všechny tyto zdroje jsou dobré.

Dozvědět se více

Pejska nebo fenku?

Rozhodli jste se, jakou rasu chcete a nyní je na Vás jestli chcete psa nebo fenku. Většina fen má sklony být tišší a méně dominantní než pejsci, ale pamatujte, že přijde období, kdy bude fenka hárat a dvakrát do roka na dva až tři týdny ji budete muset oddělit od všech psů.

Dozvědět se více

Jak staré by mělo Vaše štěně být?

Pokud odeberete štěně od matky a bratříčků a sestřiček příliš brzy, může zanedbat důležité období ve vývoji chování a emocí. Z pravidla ideální věk pro odběr štěněte je mezi sedmým a devátým týdnem života. Ale nepředstavujte štěněti celý rozlehlý svět, dokud neuplyne sedm dní od poslední vakcinace, což je okolo 13. týdne stáří.

Dozvědět se více

[ ↑ skip to content ↑ ]