[ ↓ skip to navigation ↓ ]

Praktické tipy

Praktické tipy k běžným problémům psů

Jak psi vyjadřuji náklonnost svým páníčkům po delším odloučení

Pokud jste někdy někam odjeli bez svého psa, víte, že nejvíce vzrušující část návratu je, když vidíte, jak je šťastný, že jste zpátky. Nicméně reakce psa, který se znovu setkal se svým páníčkem, mohou být někdy nepředvídatelné. Seznamte se s těmito deseti legračními způsoby, jak psi zdraví své páníčky po dlouhém odloučení.

Dozvědět se více

Osobností rysy a charakteristiky psů v sedmi třídách plemen

Pravděpodobně se zajímáte o charakteristické vlastnosti určitých plemen, když uvažujete o tom, že si domů pořídíte nového mazlíčka. Ať už chcete štěně, se kterým se budete mazlit, nebo psa, který vás bude doprovázet při běhu a na procházkách, osobnostní rysy psů jsou do značné míry definovány tím, do které ze sedmi hlavních tříd plemen patří.

Dozvědět se více

Psí hrdinové: Ben zachránil děti před požárem v domě

Každý vidí ve svém štěněti psího hrdinu, ale pro Colleen bude Ben navždy hrdinou rodiny. Ben je milovaný pes rodiny Rauschenbergových a patří mezi psy, kteří pomohli lidem, když to nejvíce potřebovali.

Dozvědět se více

Jak vyrobit krmicí centrum pro vašeho psa

Chtěli byste přejít od misek povalujících se po zemi k jednotnému a vzhlednému místu na krmení? Tyto tipy, jak si svépomocí vyrobit krmicí místo pro psa, vám pomohou najít materiály, které budou ladit s výzdobou vašeho domu, a poradí vám, jak vytvořit prostor, který bude stejně unikátní jako váš pes.

Dozvědět se více

Jak vybrat pro Vašeho psa tu nejvhodnější hračku

Každý chovatel psa rád sleduje, jak si jeho pes rád hraje. Vybrat nejlepší hračku pro psa je proto důležitou součástí Vašeho vztahu.

Dozvědět se více

Darujte svému pejskovi o letošních svátcích lásku!

Svátky jsou ideální dobou, kdy byste svému psímu společníkovi měli projevit více lásky - zde je několik tipů, jak Vašemu psovi dopřát radostnější svátky!

Dozvědět se více

Jak udělat skvělou “selfie“ Vašeho pejska

Selfie – fenomén, který se rozšířil po celém světě. Jeho historie se datuje k počátkům sociálních sítí. Ale co vlastně selfie znamená? Selfie bychom mohli definovat jako focení vlastní osoby chytrým mobilním telefonem, tzv. na dlouhou ruku, a vkládání vytvořené fotky na sociální sítě. V nedávné době se objevily selfie s domácími mazlíčky. Focení s vaším pejskem může být skvělá zábava, jen dbejte na to, aby byl váš pejsek spokojený a užíval si to. Níže vám přinášíme pár tipů, jak udělat skvělou selfie vašeho pejska.

Dozvědět se více

Létání se psem

Klíčovým prvkem pro letecké cestování se psem je příprava. Informujte se o karanténních požadavcích cílové země.

Dozvědět se více

Co dělat, aby můj pes přestal štěkat?

Důležitou vlastností odpovědného majitele je schopnost udržet míru hlučnosti psa pod kontrolou. Přemíra štěkotu může konec konců obtěžovat nejen Vás, ale i Vaše sousedy.

Dozvědět se více

Jak umýt a vykoupat psa

Z koupání Vašeho psa nejspíš budete mít větší radost Vy, než on sám – zvlášť pokud se venku vyválel v něčem nepříliš voňavém. Ale abychom Vám i Vašemu mazlíčkovi celou proceduru trochu usnadnili a co nejvíce zpříjemnili, sepsali jsme pár užitečných rad. Vyberte nejvhodnější místo pro koupání svého psa.

Dozvědět se více

Cestování se psem

Cestování se psem může být po správné přípravě docela zábava. Naopak špatně připravená cesta může být pro Vás i Vašeho mazlíčka stresujícím zážitkem.

Dozvědět se více

[ ↑ skip to content ↑ ]