[ ↓ skip to navigation ↓ ]

Krmení dospělé kočky

Péče o nutriční potřeby kočky

Jak a kdy krmit dospělou kočku?

Dospělé kočky je důležité krmit správným množstvím krmiva ve správných intervalech, to však nemusí být zcela jednoduché – rovněž je dobré pamatovat na to, že potřeby každé kočky se liší. Návody ke krmení uvedené na konzervách nebo baleních s krmivy přináší jen základní rady. Pro zdraví Vaší kočky je naprosto zásadní pravidelné sledování její kondice a případná úprava krmné dávky.

Dozvědět se více

Rizika volného krmení Vaší kočky

Věděli jste, že kromě kvality podávaného krmiva má velký vliv na zdraví Vaší kočky také způsob krmení?

Dozvědět se více

Jak se nutriční potřeby kočky liší od našich?

Studie věnovaná doma připravované stravě pro zvířata prokazuje, že více než 90 procent této stravy je pro zvířata nutričně nevyvážené a nedostatečné.* Každý druh má zcela odlišné nutriční potřeby. Vaření pro Vaši kočku není stejné jako vaření pro Vaše děti nebo pro Vás samotné.

Dozvědět se více

Míchání krmiv

V praxi je velmi časté používání vlhké stravy k doplnění nebo k zalití suchých granulí. Výzkum však prokazuje, že mnoho koček, které jsou krmeny terapeutickým suchým krmivem, rovněž dostává vlhkou stravu ze supermarketů.

Dozvědět se více

Krmení koček rybami

Maminka Vám zřejmě nesčetněkrát říkala: „Ryby jsou zdravé!“ Je však krmení koček rybami dobrý nápad? Podle nejnovějšího výzkumu se zdá, že ano.

Dozvědět se více

Vaše kočka si zaslouží pozornost po celý rok, nejen o Vánocích

Každý si rád občas dopřeje nějaký ten pamlsek, což před Vánoci platí dvojnásob. Ač může být lákavé dát Vaší kočce nějaké zbytky od stolu, většina oblíbených vánočních pochoutek může ohrozit její zdravotní stav.

Dozvědět se více

[ ↑ skip to content ↑ ]