[ ↓ skip to navigation ↓ ]

Má Vaše kočka citlivý žaludek?

Kočky mohou trpět na citlivý žaludek a být náchylné k zažívacím potížím. Existuje mnoho příznaků, které mohou prozradit, že má Vaše kočka citlivé zažívání. Patří mezi ně časté zvracení, nadýmání, páchnoucí nebo občas řídká stolice. Tyto příznaky mohou a nemusejí souviset se špatně stravitelnou stravou. V každém případě, má-li Vaše kočka citlivý zažívací trakt, můžete jí pomoci k plnohodnotně aktivnímu a zdravému životu, pokud jí budete podávat speciálně vyvinuté krmivo.

Krmivo Hill’s™ Science Plan™ Sensitive Stomach obsahuje vysoce kvalitní a snadno stravitelné přísady, jako jsou vajíčka, kuře či rýže, které zajistí optimální vstřebávání živin. Dobré trávení je podporováno ideální rovnováhou dobře stravitelných proteinů a tuků, stejně jako jedinečné směsice zdrojů vlákniny pro zdravá střeva. Tato pokroková výživa pro dobré trávení dodává srsti lesk a pomáhá udržet ideální tělesnou hmotnost.

Pokud se příznaky zhoršují, zvyšuje se jejich četnost nebo má-li kočka potíže udržet si ideální váhu, obraťte se na veterináře, aby vyloučil jiné možné příčiny.

Krmivo Hill’s Science Plan Sensitive Stomach obsahuje klinicky ověřené složení antioxidantů podporujících zdravý imunitní systém a je vhodné pro každodenní výživu dospělých koček s citlivým zažíváním.

Klepnutím sem získáte další informace.
[ ↑ skip to content ↑ ]