[ ↓ skip to navigation ↓ ]

Péče o dospělou kočku

Všichni víme, jak moc kočkám záleží na tom, co jí. Přečtěte si, co se skrývá za dokonale vyváženou stravou a proč je tak důležitá pro udržení Vaší kočky ve špičkové kondici.

Praktické tipy

Každá kočka je jedinečná a v očích každého milovníka koček je to nejkrásnější stvoření na světě. A tak to také má být. Jak ale zachytit její duši a osobnost, zkrátka to, co ji činí jedinečnou, na fotografii, kterou budete uchovávat jako poklad po celý svůj život? Dobrou zprávou je, že díky vzestupu cenově dostupných digitálních fotoaparátů je to nyní snazší než dříve. Techniky, které Vám pomohou pořídit krásnou fotografii Vaší kočky, jsou v podstatě stejné jako techniky, které se používají při fotografování jiných zvířat: obrovská trpělivost, chytré využití světla a expozice, citlivé vnímání pocitů zvířete a pořízení mnoha snímků. S digitálním fotoaparátem nezáleží na tom, kolik snímků pořídíte, takže můžete fotografovat podle libosti. Čím více snímků pořídíte, tím větší máte šanci, že jeden z nich bude ten pravý.

Dozvědět se více

Chování

Některé kočky jsou opravdu vybíravé, pokud jde o čerstvou vodu. Celý den jim vyměňujete vodu v misce, ale když otočíte kohoutkem, hned přiběhnou a dožadují se čerstvého doušku.

Dozvědět se více

Život s jinými domácími mazlíčky a lidmi

„Pozdrav novou sestřičku!“ První dny nového kotěte v domácnosti přinášejí nezapomenutelné a vzrušující zážitky celé rodině. Vaše kočka to ale možná vidí jinak! I když má sebelepší povahu, stále je to kočka, a proto instinktivně velmi důrazně chrání své teritorium a své postavení v rodinné hierarchii.

Dozvědět se více

Zdraví a kondice

Kočky milují šantu kočičí. Šanta kočičí je také zcela bezpečná – neobsahuje nic, co by mohlo Vaší kočce ublížit.

Dozvědět se více

[ ↑ skip to content ↑ ]