[ ↓ skip to navigation ↓ ]

Závazek kvality
a bezpečnostiVývoj produktů

Více než 150 veterinářů, vědeckých pracovníků, technologů a odborníků na výživu ve společnosti Hill’s pracuje na vývoji krmiv Science Plana Prescription Diet, která uspokojují požadavky Vašeho mazlíčka, ať je zdravý nebo nemocný. Každá složka je důkladně analyzována, aby byla zajištěna bezpečnost při jejím přidání do krmiva pro Vašeho mazlíčka. U ingrediencí našich produktů analyzujeme přítomnost více než 100 různých živin, abychom Vašemu mazlíčkovi mohli poskytnout přesně takové složení, jaké potřebuje.

 

 

Dodávky ingrediencí

 

Každou složku zkoumáme mikrobiologickými, senzorickými a chemickými testy i analýzami na přítomnost cizích látek. O zdraví svého mazlíčka se tedy nemusíte obávat. Hill’s využívá pro dodávky jednotlivých ingrediencí pouze takové dodavatele, kteří splňují nejpřísnější měřítka jakosti pro suroviny. Každá lokalita u každého dodavatele ingrediencí je individuálně posuzována, aby byla zajištěna konzistence z hlediska kvality dané ingredience.

 

 

Výroba produktů

 

Kvalita produktů je průběžně sledována a elektronicky dokumentována prostřednictvím online kontrol kvality v průběhu celého výrobního procesu. Ve všech výrobních zařízeních také provádíme každoroční audity kvality systémů, abychom měli jistotu, že splňujeme vysoké standardy, které si Váš mazlíček zaslouží.
Požadujeme dodržování postupů Správné výrobní praxe (GMP – Good Manufacturing Practices) a norem Amerického pekařského institutu (AIB – American Institute of Baking), aby výroba krmiva pro Vašeho mazlíčka probíhala v čistých a hygienických podmínkách.

 

 

Hotový produkt

 

U každého hotového produktu Hill’s Science Plan a Hill’s Prescription Diet provádíme každodenní závěrečné bezpečnostní kontroly, aby byla maximálně zajištěna bezpečnost krmiv pro Vašeho mazlíčka. Všechna krmiva Hill’s před opuštěním výrobního zařízení procházejí detektorem, který odhalí možnou přítomnost kovů nebo cizích předmětů. Všechny hotové produkty jsou před odesláním fyzicky kontrolovány a testovány na přítomnost klíčových živin, abychom se ujistili, že Vašemu mazlíčkovi v každém balení dodáme stejně kvalitní produkt.


 

 

 

Přidat do záložek a sdílet
[ ↑ skip to content ↑ ]