[ ↓ skip to navigation ↓ ]

Příběh značky Hill's

 
Původní konzerva K/D  

První krmivo pro zvířata Hill's

Dr. Mark Morris byl výjimečným veterinářem. Byl přesvědčen, že bychom měli zdravotní péči o naše mazlíčky brát stejně vážně, jako péči o nás samotné. Proto také otevřel úplně první veterinární kliniku pro domácí mazlíčky. Do té doby se veterináři starali především o velká hospodářská zvířata a pracovní koně a psy.

Mark Morris si uvědomoval spojitost mezi špatnou výživou zvířat a jejich nemocemi, a proto pro ně vytvořil krmivo, které jednoznačně předčilo jakoukoli, v té době dostupnou, stravu pro zvířata. V počátcích šlo o malou firmu, kdy Mark se svou ženou sami připravovali krmivo pro své pacienty.
     
Buddy se svým majitelem  

 

Buddy. První mazlíček Hill's


Zlomovým okamžikem pro Dr. Morrise bylo setkání s nevidomým mužem jménem Morris Frank. Frankův milovaný vodicí pes jménem Buddy trpěl onemocněním ledvin a Frank Dr. Morrise požádal, zda by mu mohl pomoci.

Dr. Morris věděl, že spousta komerčních krmiv, která byla v té době na trhu, měla vysoký obsah fosforu a bílkovin, aby psům lépe chutnala. Pokud by po některém z nich sáhl, mohlo by u Buddyho dojít k dalšímu poškození ledvin. Rozhodl se tedy vyvinout krmivo s nízkým obsahem soli, které bylo přesto chutné a bohaté na živiny.

Z tohoto krmiva vznikl produkt Hill's Prescription Diet k/d™, který se stal prvním komerčně dostupným krmivem Hill's. Díky němu si mohli Morris s Buddym užít spoustu dalších veselých společných let. Proto si myslíme, že se Buddy stal vůbec prvním domácím mazlíčkem, kterému krmivo Hill's pomohlo.

 

 

 

 

 

Většina veterinářů dává před ostatními produkty přednost krmivům Hill's


Krmiva Hill's vyvinul veterinář a jejich reputace mezi veterináři je zkrátka nepřekonatelná. Veterináři nám důvěřují, protože vědí, že všechna naše krmiva pečlivě připravují profesionálové z řad veterinářů s použitím výhradně těch nejlepších klinicky ověřených ingrediencí.

 

Krmiva Hill's mohou pomoci i Vašemu mazlíčkovi


Naše krmiva i nadále připravují veterináři. Díky našim produktům si mohou domácí mazlíčci a jejich majitelé naplno užívat společného života. Jsme přesvědčeni, že pokud budete svého psa nebo kočku krmit krmivy Hill's, dopřejete jim delší, zdravější a šťastnější život.

(Vlastníkem fotografie Morrise Franka a jeho vodicího psa Buddyho (SEEING EYE®) je společnost The Seeing Eye, Inc., s jejímž svolením je fotografie použita.)

 

Přidat do záložek a sdílet
[ ↑ skip to content ↑ ]