[ ↓ skip to navigation ↓ ]
 

Hill’s je hrdým sponzorem Střediska výcviku vodících psů

Pro člověka se zrakovým postižením je vodící pes každodenním společníkem a průvodcem, díky kterému může bezpečně dojít do cíle své cesty. Aby vodící pes mohl dlouhodobě a dobře odvádět svou práci, je nezbytné ho správně vychovat, kvalitně vycvičit a v neposlední řadě mu dopřát nutričně vyváženou stravu, která ho udrží ve formě. Ve Středisku výcviku vodících psů (SVVP) v Praze Jinonicích se proškolení cvičitelé pečlivě věnují každému pejskovi, zabývají se jeho výchovou a výcvikem, a připravují ho na jeho životní poslání-pomoci nevidomým k samostatnosti a nezávislosti.

Vodící pes je pro nevidomé nedílnou součástí jejich života. Společnost Hill’s Pet Nutrition oceňuje zapálení a profesionalitu všech cvičitelů vodících psů a je hrdá, že může být sponzorem Střediska výcviku vodících psů. Stejně jako SVVP dbá na kvalitní a profesionální výcvik psů, v Hill’s se zase staráme o to, aby psi dostali kvalitní a nutričně vyvážené krmivo. Proto Hill’s dodává krmivo zdarma pro všechny psy ve výcviku, a tím přispívá k udržení jejich zdraví a pohyblivosti.

Posláním Hill’s je pomáhat obohacovat a prodlužovat speciální vztahy mezi lidmi a jejich mazlíčky. Věříme, že sponzorováním Střediska výcviku vodících psů pomáháme naplnit nejen naše poslání, ale především životní poslání každého vodícího psa.

SVVP logo
 
 
[ ↑ skip to content ↑ ]